قوانین و شرایط استفاده
» عضویت و فعالیت در سایت
- کاربران می توانند به صورت رایگان در سایت ثبت نام نموده و از تمامی امکانات کاربری لینک باکس هوشمند مجیک پی سی استفاده نمایند .
- هر کاربر مجاز است فقط یک بار در سایت ثبت نام نموده و با یک نام کاربری در سایت فعالیت کند ، در صورتی که کاربری بخواهد تقلب کند و با استفاده از روش های مختلف چندین بار در سایت ثبت نام کند ، سیستم کاربر را شناسایی کرده و عضویت تمامی حساب های کاربری ساخته شده را به حالت تعلیق در می آورد .
- در صورتی که حساب کاربری خود را فعال نکرده یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، باید از طریق بخش "دریافت رمز جدید | فعال سازی" اقدام به فعال سازی یا دریافت رمز عبور جدید نمایید ؛ ارسال هر گونه درخواست فعال سازی یا دریافت رمز جدید به مدیریت سایت مورد قبول نمی باشد .

» ارسال لینک
- ارسال لینک های سیاسی ، خلاف قوانین کشور ، راه های عبور از فیلتر ، غیر اخلاقی ، تبلیغاتی ، توهین آمیز و ... خلاف قوانین سایت است .
- امکان ارسال درخواست ثبت لینک به مدیریت سایت مورد قبول نمی باشد و کاربر باید خود در سایت ثبت نام نماید و لینک ارسال کند .
- عنوان لینک باید با فونت فارسی ، کوتاه و مختصر ،‌ واقعی ، بدون کاراکتر های اضافی ،‌ بدون کلمات تحریک کننده و توهین امیز و متناسب با مطلبی باشد که قصد لینک کردن آن را دارید .
- انتخاب دسته بندی مناسب برای لینک ها به نفع شما می باشد زیرا بازدیدکننده گان سایت با مراجعه به دسته بندی های سایت به صورت هدفمند به مطلب دلخواه خود دسترسی پیدا می کنند .
- شما مجاز هستید آدرس هر سایتی را که می خواهید لینک کنید ولی ارسال لینک به سایت های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، خلاف قوانین سایت بوده و با کاربر متخلف برخورد می شود .
- مسئولیت حذف یا ارسال اشتباه لینک و از دست دادن امتیاز بر عهده کاربر می باشد و ارسال درخواست افزایش امتیاز به مدیریت مورد قبول نمی باشد .

» کسب امتیاز
- شما مجاز هستید که لینک باکس را در وبلاگ یا سایت خود قرار داده یا سایت را به دوستان خود معرفی کنید و امتیاز خود را افزایش دهید .
- هر گونه تقلب برای بالا بردن امتیاز خود از قبیل کلیک های مداوم بر روی لینک های لینک باکس یا عضویت دوباره با لینک معرفی خود ، خلاف قوانین سایت بوده و سیستم به طور خودکار کاربر متخلف را شناسایی کرده و اجازه افزایش امتیاز از راه های غیر معمول را نمی دهد .

- این قوانین ممکن است در صورت لزوم تغییر کند.